Személy8

Cras faucibus convallis nisi dapibus placerat ligula, at venenatis nisi varius vitae...

Duis ut odio non felis congue semper. Praesent id lacus euismod est vehicula ultricies. Ut non est nunc. Vivamus vel odio augue. Etiam porttitor hendrerit nisl eu rhoncus. Integer ante felis, congue vitae tincidunt et, auctor et justo. Nulla ut dolor nunc. Praesent ut sodales ante. Donec vulputate rhoncus venenatis. Nulla facilisi. Phasellus mattis porttitor justo, auctor facilisis elit faucibus et. In in urna vel quam scelerisque tempor id malesuada velit.

Aliquam dictum purus non mi semper ac aliquam justo varius. Cras convallis nunc in augue aliquam ac rutrum diam commodo. Fusce magna arcu, pharetra quis fermentum quis, aliquam nec eros. Sed enim lectus, convallis vel hendrerit nec, pellentesque sit amet sapien. Maecenas mi tortor, consequat eget semper nec, porta ac justo. Maecenas lectus quam, volutpat a laoreet in, fringilla rhoncus augue. In convallis nulla sem.

Pellentesque risus sapien, accumsan ac condimentum et, luctus ut libero. Quisque tempor ipsum turpis. Nulla vitae urna massa, eu dapibus massa. Donec ultrices volutpat arcu eu varius. Cras nec enim libero. Nulla eu est ante, semper lobortis lacus. Cras gravida auctor bibendum. Phasellus luctus purus vitae elit tempus ac adipiscing nunc vulputate. Nam accumsan condimentum cursus. Duis lacus nisi, porta eget tincidunt ac, gravida a neque. Nam quis velit id est gravida iaculis. Vivamus egestas massa ac enim dictum at tincidunt leo lobortis. Morbi in ante eget sem viverra consectetur. In pulvinar interdum est quis fermentum. Nulla vitae nibh sit amet tellus ornare dictum.

Maecenas sed sagittis eros. Praesent dapibus, nisi eget iaculis venenatis, turpis velit tincidunt sapien, in consectetur dui sem a urna. Suspendisse est dolor, viverra vitae porta ut, cursus in sapien. Praesent placerat aliquam faucibus. Sed diam leo, lobortis a vestibulum scelerisque, vestibulum eget leo. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Nullam feugiat aliquet tincidunt. Nunc rhoncus interdum ante, eget vulputate turpis porta sed. Fusce ut neque lorem, a sollicitudin magna. Nunc elementum libero sed urna faucibus iaculis vel sit amet magna. Aenean non turpis auctor quam rutrum condimentum. Vivamus egestas nibh sit amet mauris congue vitae euismod erat tincidunt. Mauris velit nisl, mattis ut condimentum scelerisque, bibendum sit amet purus. Fusce gravida congue velit, eleifend commodo quam rhoncus ac. Aliquam interdum condimentum felis, eu vestibulum turpis elementum et.

Kedves Testvérünk!

Az egészségügyi vészhelyzet miatt különösen fontossá vált, hogy az eddig megszokottaktól eltérően is elérhetővé váljunk. Ez a honlap ezt a célt szolgálja. A Veszprém - Nagytemplomi Református Egyházközség életébe nyerünk bepillantást általa. Egyházközségünk neve 2018-ban változott Veszprémi Református Egyházközségről, Veszprém - Nagytemplomi Református Egyházközségre, miután városunk legnagyobb lakótelepén egy új egyházközséget alapítottunk. A Veszprémi Református Egyházközség, ma már Veszprém - Nagytemplomi Református Egyházközség a reformáció kora óta létezik. Miután a reformáció egyházon belüli esemény volt és az akkori lelkészek, püspökök és szerzetesek hajtották végre, úgy is mondhatjuk, hogy mi a kétezer éves anyaszentegyház azon részéhez tartozunk, amely 500 évvel ezelőtt komoly változásokon, reformokon ment keresztül. Ami akkor létrejött az az ecclesia reformata veszpremiensis, azaz a veszprémi reformált egyház. Gyülekezetünk történetéről is olvashat ezen a honlapon - másutt. Egyházközségünk a koronavírus általi csapás közepette is éli az életét. Most egy kicsit másképpen, de kitartóan és folyamatosan.

Örülünk, hogy felkereste honlapunkat. Váljék épülésére annak lapozása!

Tetejére