Személy7

Cras faucibus convallis nisi dapibus placerat ligula, at venenatis nisi varius vitae...

Praesent euismod mollis felis a tempus. Integer ac ante turpis. Aenean accumsan purus at lectus varius a bibendum leo faucibus. Mauris odio mauris, tempus vitae sollicitudin in, viverra vel ligula. Duis in nisl nisl. Proin volutpat, lacus at venenatis blandit, diam ante dapibus libero, in elementum nisi est a enim. Mauris non mauris purus. Aenean id augue in turpis pharetra venenatis id vel urna. Phasellus posuere erat at metus tristique in vehicula velit tristique. Proin suscipit ultricies massa non blandit. Sed vehicula tristique condimentum. Donec a augue quis sapien euismod lacinia. Nulla pulvinar, dui at porttitor tincidunt, nisl sem varius dui, id dictum velit arcu sit amet neque. Cras vitae quam et nisl egestas accumsan id nec dolor.

Maecenas ac nulla quis justo imperdiet mattis volutpat et neque. Pellentesque porttitor, magna nec eleifend faucibus, metus felis tincidunt lacus, eget lobortis est orci a erat. Aliquam erat volutpat. Donec imperdiet scelerisque mauris, eget convallis metus iaculis sed. Pellentesque suscipit semper diam sit amet consectetur. Sed ut libero metus. Suspendisse potenti. Suspendisse potenti. Vestibulum semper rutrum quam, ac rutrum massa sollicitudin eget. Ut risus mi, rutrum in laoreet in, blandit at ligula. Fusce elit nisi, ultrices in tristique non, vestibulum sed turpis. Proin lobortis scelerisque tortor vel gravida. Integer at egestas velit. Donec interdum hendrerit eros sed molestie. Pellentesque at risus nec ipsum blandit gravida. Phasellus semper, nisi non dignissim cursus, nunc urna tincidunt purus, eu placerat arcu felis id diam. Nam ultrices turpis eget dui auctor in bibendum lacus auctor.

Mauris non nunc lectus, at fringilla ante. Aenean dictum, mauris id varius luctus, mi sem pellentesque felis, eget tempor orci felis nec sapien. Proin nec tempor leo. Mauris sagittis nunc a tortor varius porttitor tincidunt mauris pretium. Nunc nulla libero, venenatis ut interdum ac, malesuada quis nibh. Morbi et urna a libero sagittis faucibus. Duis auctor felis adipiscing libero gravida quis consequat lacus viverra. Nunc mattis eleifend quam, eget hendrerit nisl semper in. Mauris placerat pellentesque nunc, at consequat nisi mattis ac. Nam dignissim laoreet arcu vitae euismod. Etiam euismod bibendum augue, sit amet auctor libero egestas at. Aliquam aliquam auctor tincidunt. Aenean lobortis blandit purus ac iaculis. Aliquam erat volutpat.

Kedves Testvérünk!

Az egészségügyi vészhelyzet miatt különösen fontossá vált, hogy az eddig megszokottaktól eltérően is elérhetővé váljunk. Ez a honlap ezt a célt szolgálja. A Veszprém - Nagytemplomi Református Egyházközség életébe nyerünk bepillantást általa. Egyházközségünk neve 2018-ban változott Veszprémi Református Egyházközségről, Veszprém - Nagytemplomi Református Egyházközségre, miután városunk legnagyobb lakótelepén egy új egyházközséget alapítottunk. A Veszprémi Református Egyházközség, ma már Veszprém - Nagytemplomi Református Egyházközség a reformáció kora óta létezik. Miután a reformáció egyházon belüli esemény volt és az akkori lelkészek, püspökök és szerzetesek hajtották végre, úgy is mondhatjuk, hogy mi a kétezer éves anyaszentegyház azon részéhez tartozunk, amely 500 évvel ezelőtt komoly változásokon, reformokon ment keresztül. Ami akkor létrejött az az ecclesia reformata veszpremiensis, azaz a veszprémi reformált egyház. Gyülekezetünk történetéről is olvashat ezen a honlapon - másutt. Egyházközségünk a koronavírus általi csapás közepette is éli az életét. Most egy kicsit másképpen, de kitartóan és folyamatosan.

Örülünk, hogy felkereste honlapunkat. Váljék épülésére annak lapozása!

Tetejére