Személy5

Cras faucibus convallis nisi dapibus placerat ligula, at venenatis nisi varius vitae...

Cras faucibus convallis nisi, sed mattis risus suscipit nec. Aenean vulputate sagittis dapibus. Curabitur pharetra lacinia iaculis. Duis sed diam ornare felis cursus ullamcorper non non nisl. Vivamus imperdiet nunc sit amet dolor tristique bibendum. Nunc viverra est non metus posuere blandit. Fusce in pretium turpis. Duis a sapien neque, in sodales nibh.

Nam viverra viverra risus, ac feugiat diam egestas quis. Sed lacinia urna sed massa pellentesque convallis. Ut urna orci, porta eu fermentum nec, feugiat sollicitudin ligula. In volutpat tristique metus, ac bibendum est eleifend a. Nam consectetur egestas libero et tempus. Ut congue ultricies tellus sed lobortis. Nunc at auctor diam. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In sed iaculis magna. In orci ligula, euismod non volutpat sit amet, molestie ac tellus. Donec cursus quam sit amet mauris consectetur vehicula. Nulla ornare felis non lorem viverra eget posuere velit tincidunt.

Quisque et nulla erat. Quisque venenatis, justo eget laoreet tempor, nisl velit blandit augue, at auctor tellus leo quis arcu. Nunc nulla turpis, posuere vitae pellentesque a, consectetur id nisi. Vestibulum interdum magna id risus sollicitudin malesuada. Sed eget nisi diam. In hac habitasse platea dictumst. Vestibulum neque augue, pulvinar at hendrerit in, eleifend nec lacus. Nullam urna risus, semper sit amet laoreet quis, dignissim vel arcu. Etiam rutrum egestas felis, id dictum felis tempor in. Curabitur id dolor a purus tincidunt imperdiet quis et enim. Integer dapibus placerat ligula, at venenatis nisi varius vitae. In pulvinar, felis eu fermentum interdum, purus sapien accumsan nulla, quis semper tortor arcu eu felis. Phasellus porttitor mauris ac nisi gravida consequat.

Morbi quam mauris, dignissim sit amet fringilla ac, porttitor eget lorem. Sed est nulla, ornare sit amet faucibus eu, viverra consectetur diam. Donec molestie fringilla metus ut molestie. Nullam condimentum convallis tellus quis condimentum. Aenean ultricies fermentum diam, sit amet consectetur orci condimentum vel. In interdum mauris non turpis tincidunt vitae sollicitudin nibh semper. Morbi et ligula felis. Nam ac leo ut sapien blandit sagittis sed at enim. Sed tincidunt, velit eget venenatis vestibulum, justo felis ultrices erat, ut aliquet nibh purus ac mi. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Nam luctus imperdiet metus, vel vestibulum ligula semper non. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aenean volutpat ullamcorper augue nec luctus. Pellentesque mattis tempor justo, at auctor turpis pretium a. Pellentesque cursus nisl id ipsum imperdiet id molestie leo ornare. Sed aliquet lectus sit amet nunc luctus lobortis.

Kedves Testvérünk!

Az egészségügyi vészhelyzet miatt különösen fontossá vált, hogy az eddig megszokottaktól eltérően is elérhetővé váljunk. Ez a honlap ezt a célt szolgálja. A Veszprém - Nagytemplomi Református Egyházközség életébe nyerünk bepillantást általa. Egyházközségünk neve 2018-ban változott Veszprémi Református Egyházközségről, Veszprém - Nagytemplomi Református Egyházközségre, miután városunk legnagyobb lakótelepén egy új egyházközséget alapítottunk. A Veszprémi Református Egyházközség, ma már Veszprém - Nagytemplomi Református Egyházközség a reformáció kora óta létezik. Miután a reformáció egyházon belüli esemény volt és az akkori lelkészek, püspökök és szerzetesek hajtották végre, úgy is mondhatjuk, hogy mi a kétezer éves anyaszentegyház azon részéhez tartozunk, amely 500 évvel ezelőtt komoly változásokon, reformokon ment keresztül. Ami akkor létrejött az az ecclesia reformata veszpremiensis, azaz a veszprémi reformált egyház. Gyülekezetünk történetéről is olvashat ezen a honlapon - másutt. Egyházközségünk a koronavírus általi csapás közepette is éli az életét. Most egy kicsit másképpen, de kitartóan és folyamatosan.

Örülünk, hogy felkereste honlapunkat. Váljék épülésére annak lapozása!

Tetejére